Chińskie produkty w kosmetologii

← powrót

W ostatnich latach rynek na całym świecie został zdominowany przez produkty wytwarzane w Chinach. W Internecie aż się roi od prześmiewczych zdjęć i komentarzy, kierowanych w stronę dalekowschodnich towarów. Zazwyczaj obiektem żartów staje się ich nieudolna próba podrabiania oryginału lub wątpliwa jakość. Mimo to, ludzie chętnie sięgają po artykuły z metką "Made in China", nawet nie zdając sobie sprawy z tego, że tak naprawdę kupują kota w worku. Głównym czynnikiem, który wpływa na ich decyzję jest niska cena.

Chińskie produkty są wytwarzane z najtańszych i najgorszych części oraz podzespołów. Co za tym idzie, są one kompletnie nietrwałe i wadliwe. Zamysłem chińskich producentów nie jest wydajność i długoletnie, sprawne działanie, a jedynie produkcja w jak najmniejszych kosztach.

 

Wielu ludzi nie zdaje sobie również sprawy z tego, że chińskie produkty mogą być groźne dla zdrowia, a nawet życia. W produkcji takich artykułów nagminnie stosowane są trujące farby i barwniki, które mają działanie rakotwórcze. Stosowanie w Twoim gabinecie kosmetycznym takich produktów jest wyrokiem śmierci zarówno dla Ciebie, Twoich współpracowników, jak również Twoich nieświadomych klientów.

 

Jako sprzedawcy, działający m.in. na arenie kosmetologicznej, doskonale wiemy jak popularne są chińskie urządzenia. Chęć zaoszczędzenia pieniędzy jest niestety często silniejsza niż racjonalne myślenie i dobro klientów. Decyzja należy do Ciebie, warto jednak najpierw zastanowić się, jakie wartości są dla Ciebie ważniejsze.

Dlaczego warto rozróżniać koreańskie produkty od chińskich?

Dalekowschodnie nie oznacza złe. Korea, w przeciwieństwie do Chin, słynie z wysokiego rozwoju technologicznego, precyzji produkcji i niezawodnej jakości. Nie bez powodu koreańskie samochody są liderami na rynku i cieszą się zaufaniem klientów z całego świata. Tak samo jest z naszymi frezarkami. Seashin nie pozostaje w tyle i tworzy swoje produkty spełniając nawet najsurowsze wymagania.

Do produkcji używane są tylko i wyłącznie sprawdzone części, które oprócz znakomitej jakości, zapewniają również bezpieczeństwo i wysoki standard pracy.

 

Potwierdzeniem naszych słów są posiadane przez Saeshin certyfikaty:

  • ISO 9001 - spełnia wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością w organizacji
  • 13485 - spełnia wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością wyrobów medycznych
  • CE 0120

 

Zarówno my, jak i nasz producent mówimy prawdę i tylko prawdę. Nie mamy zamiaru oszukiwać Ciebie czy to w kwestii parametrów naszych urządzeń, czy w kwestii cen. Wielu innych sprzedawców bezczelnie kłamie w opisach swoich produktów, sprzedając Tobie bubel, który nawet nie przypomina frezarki zobaczonej na ich stronie internetowej. Możemy Cię zapewnić, że urządzenie o mocy 80W nie będzie kosztowało 60zł, a osobę piszącą specyfikację takiego produktu poniosły wodze fantazji.

© 2018 MEDBIT.PL - All Rights Reserved

Zweryfikuj czego oczekujesz od swojej przyszłej frezarki i czym chcesz się kierować prowadząc nail bar. Pamiętaj, że w dobie internetu bardzo łatwo jest zszargać opinię każdego gabinetu, a niezadowoleni klienci nie powstrzymają się od wytknięcia błędów. Czy warto zatem zaoszczędzić kilka złotych kosztem reputacji Twojego salonu?

 

Jesteśmy tu po to, by Ci doradzić, uświadomić Tobie jakim zagrożeniem jest korzystanie z chińskich urządzeń, a przede wszystkim chcemy zapewnić Tobie frezarki, z których będziesz korzystać latami. Dzięki nam osiągniesz maksymalny stopień profesjonalizmu, Twoja praca stanie się łatwa, przyjemna, a co najważniejsze - bezpieczna zarówno dla Ciebie jak również dla Twoich klientek.

Korzystając z profesjonalnych narzędzi oszczędzasz czas wykonując wszystkie zabiegi znacznie szybciej i precyzyjniej. Niezawodne narzędzie pracy pozwala pracować w sposób ciągły bez zbędnych przestojów dzięki czemu zarabiasz więcej oraz zyskujesz szacunek klientek budując tym samym swoją markę.

 

sklep@autoklaw.pl

info@medbit.pl

skontaktuj się z nami

68 416 16 11

zadzwoń do nas

odwiedź nasze pozostałe strony